מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

מרכז החלקה יפנית

מרכז החלקה יפנית | מרכז קליאופטרה | haircity  וירטואלהייר

מרכז הקלאופטרה הינו מרכז ארצי לטיפולי הבראה ריפוי וכן שיקום שיער פגום, במרכז הקלאופטרה מתמחים בהחלקות שיער, החלקה יפנית עם מרכז קלאופטרה מתבצעת בצורה מקצועית. כל אותן נשים שמעונינות לשמור על מראה צעיר ובריא, ואשר נמנעות מלבצע טיפולי יופי או טיפולי שיער מזיקים, יכולות היום לקבל טיפולים של החלקות לשיער כמו החלקה יפנית, או החלקה ברזילאית או החלקה טבעית . מי שמעוניינת לקבל טיפול כלשהו של החלקת שיער מהעידן המודרני צריכה לגשת אל מעצבי השיער המובילים בתחום ולא להסתפק במעצב שיער חובבני ולא מקצועי. מרכז הקליאופטרה  הוא מרכז לטיפולי שיער חדשניים אשר נחשב למרכז מוביל שכולל צוות מקצועי מהשורה הראשונה. במרכז הקליאופטרה ניתן לקבל מגוון רחב של טיפולי החלקות לשיער, הארכות שיער תוספות שיער.

במרכז הקליאופטרה ישנו צוות מקצועי ומיומן שיש לו נסיון רב בטיפולי השיער החדשניים. אז אם החלטתן להעניק לשיערכן טיפול של החלקת שיער הרי שמרכז הקליאופטרה הוא המקום הטוב ביותר והמקצועי ביותר לבצע בו את הטיפול.

מרכז הקליאופטרה הינה מהחלוצים בתחום ההחלקה היפנית בישראל ומתמחה בכל סוגי החלקות השיער.

מבצע מיוחד תוספות לשיער הטובות בעולם, שקיפות מקצועית עם תמונות!!!הלחמת שיער מילוי שיער 100% טבעי רק 49.90 ₪ לחודש המומחים לתוספות שיער! אחריות לשיער למשך שנה מלאה.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל