מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

שזירת שיער

שזירת שיער – הכי טבעי שבעולם  haircity  
כמה מאיתנו מכירות את זה היטב – את מתלבשת במיטב הבגדים, מתאפרת, משקיעה את המקסימום, ואז כשאת בוחנת את עצמך מול המראה את מאוכזבת ממראה השיער שלך. שזירת שיער היא פתרון מצוין עבור אלו מאיתנו אשר סובלות משיער דליל או משיער שאינו בריא ושופע כפי שהיו רוצות. שזירת שיער נעשית במספר דרכים ויתרונותיה הם מובהקים. יתרונות שזירת שיער מתבטאים קודם כל במראה היפה והטבעי שהיא משיגה. בידיים טובות, שזירת שיער נעשית באופן מושלם ולא ניתן לשים לב שמדובר בתוספת של שיער לשיער הראש הטבעי. יתרון נוסף הוא כי שזירת שיער אינה פוגעת בשיער ואף שומרת על שיער הראש הטבעי. שיטות שזירת השיער הן שיטות ידידותיות ואין בהן כדי להרע לשיער ולבריאותו. יתרון נוסף הוא כי ניתן לבחור תוספת שיער מתוך מבחר רב של אפשרויות. כלומר, בעצם ניתן לבחור בתוספת שיער שהינה דומה עד כדי זהות לשיער הראש הטבעי – מבחינת הסוג, הצבע , הגוון.

שיקום שיער - המרכז לשיקום שיער - עיר השיער - הייר סיטי

מובן כי שאלת ההתאמה ניתנת בידי אדם מקצועי – מעצב שיער מיומן אשר יודע לעמוד על הדקויות ולהתאים את תוספות השיער באופן מושלם לשיער הראש הטבעי. מעצבי השיער של קליאופטרה סנטר מיומנים בכל שיטות שזירת שיער. למספרה ייחודית זו שפע לקוחות מכל הגילאים, המוצאים פתרונות יצירתיים לטיפול בשערם ובמראם. שוחחנו עם לקוחות קליאופטרה סנטר ומסתבר שרבות מהן מגיעות למספרה כבר שנים, ומצהירות כי לא היו מוכנות להחליף את מעצב השיער שלהן בשום תנאי. קליאופטרה סנטר מעסיקה רק מעצבי שיער מקצועיים אשר עוברים השתלמויות בנושא טיפולי שיער חדשניים לעיתים קרובות. ניתן להתייעץ עם מומחי המרכז לפני כל טיפול שיער, ואף מומלץ. שוקלת שזירת שיער או תוספת שיער? פני ישירות למרכז.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל