מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

תוספות שיער

תוספות שיער – מי שלא יודע לא מרגיש
נשים בעלות שיער דליל מכירות את זה מקרוב: את עומדת לצאת מהבית, לבושה ומאופרת טיפ טופ, מציצה במראה ו... שוב לא יודעת מה עושים עם השיער הזה. מה עושים כדי להעניק לו מראה יפה , שופע , בריא יותר. כדי לקבל תחושה של נשיות ורכות. עבור רבות מאיתנו התשובה היא תוספות שיער. זוהי דרך קלה ופשוטה להגיע לתוצאה מרשימה במינימום מאמץ. והמראה המתקבל – שונה לגמרי ממה שהורגלת אליו.  תוספות שיער מעניקות לשיער מראה מרשים ומהודר. תוספות שיער מתקבלות על ידי  שזירת קווצות שיער שמשתלבות עם השיער הטבעי. בביצוע תוספות שיער אפשר לעשות שימוש בסוגי שיער שונים -  תוספות שיער על ידי שיער סינתטי או תוספות  שיער באמצעות  שיער ראש טבעי. אם מדובר בתוספת שיער טבעי, יתאים המעצב את השיער הטבעי ללקוחה תוך התייחסות לצבע שערה הטבעי ולצבע עורה. שיער טבעי אירופאי , שיער בעל חזות מזרחית – ההחלטה בהתאם למטופלת. בלעדי בירושלים במרכז הקליאופטרה הלחמות שיער אינפרא לייט בלייזר  הלחמה קרה!

שיקום שיער - המרכז לשיקום שיער - עיר השיער - הייר סיטי

 שיטת תוספות שיער מתבצעת באמצעות שזירת קווצות שיער המאוגדות יחד וחיבורן אל השיער. תוספות שיער מתחברות  בקרבת אזורי הצמיחה על ידי  תופסנים שמצמידים את קבוצות השיער.יש המכנים שיטה זו, במיוחד בקרב אנשי מקצוע,  שיטת החרוזים. שיטה נוספת של תוספות שיער הדבקה. בשיטת תוספות שיער בהדבקה אפשר לבצע את הדבקת התוספות במרחק גדול יחסית  מהקרקפת. התוצאה היא שיער ארוך במיו. אם את מעוניינת בהמלצה מבוססת על תוספות שיער למיניהן, כדאי שתגשי לקליאופטרה סנטר. מעצבי השיער של קליאופטרה סנטר מתמצאים בכל שיטות התוספות. ממעצבי הבית הבנו כי איכות ההדבקה היא החשובה מכל ועליה יקום או ייפול דבר. העבודה חייבת להיות זהירה ומדויקת על מנת לאפשר תוספת עמידה ממש כמו שיער הראש הטבעי.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל