מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

פאות

פאות. מי שאת רוצה להיות
הטכנולוגיה של טיפוח השיער מתפתחת בקצב מסחרר. מגמות עיצוב חדשניות ניכרות בארץ ובעולם, ובפני שוחרי היופי והאסתטיקה עומדים ים של פתרונות עיצוב איכותיים, קולעים ומדויקים לכל מראה או אמירה אישית שאוותה נפשם. תספורות, תסרוקות, צבעים וגוונים לשיער הם לא חזות הכל. בתקופה האחרונה הפיתוחים המרשימים ביותר נעשו דווקא בתחום פאות. המגוון הרחב של פאות מכל הסוגים והמינים – פאות ארוכות או קצרות, פאות משיער טבעי או משולב, פאות בסגנון אירופאי או מזרחי – מציע פתרון מיידי לבעלי שיער בעייתי או דליל, וכמובן למגזר הדתי. פאות משמשות למטרה נוספת, לא פחות חשובה: מגוון ושינוי. חושקת בשינוי וברענון המראה בן רגע? פאה על הראש , ואת אישה אחרת. רוצה לגוון את ההופעה ולהפתיע? פאה ואת מסמר הערב.

אין זה פלא כי עיצוב וייצור פאות מודרניות ואיכותיות הוא תחום מפותח ומושקע בישראל ובעולם בכלל. הביקוש לפאות הולך ומתגבר עם השנים ומציע פתרונות לא רק טובים ומדויקים, אלא חסרי תחליף לאלה שאינם מעוניינים להיכנס או להתעסק עם טיפולי שיער הדורשים ביקורים תכופים במספרות. ביקרנו בקליאופטרה סנטר והתרשמנו מאוד ממבחר פאות שבמספרה הייחודית הזו. מעצבי הבית של קליאופטרה סנטר מסבירים כי כל לקוחה המתעניינת בפאה זוכה לייעוץ מקיף ואישי לגבי סוג הפאה ומידת התאמתה לראש הלקוחה. פאה אינה תספורת, אך היא דורשת לא פחות מקצועיות, תשומת לב והקפדה על התאמתה המדויקת לאופייה ולמראה של כל אישה. לקליאופטרה סנטר שנים רבות של ניסיון בכל תחומי עיצוב וטיפוח השיער. לקוחות המרכז הם לקוחות נאמנים, החורים ושבים למספרה מדי פעם על מנת לקבל יחס מקצועי ועצה טובה, ולהרגיש יפים יותר ומרוצים יותר בשגרת יומם. לייעוץ פני למרכז באופן ישיר.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל