מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

החלקות לשיער

החלקות לשיער בעידן המודרני שונות לגמרי מאותן החלקות לשיער מיושנות שהאמהות שלנו היו רגילות לעשות .
היום החלקות לשיער לא רק שהם לא  פוגעות ולא מזיקות לשיער הן אפילו מטפחות אותו מחזקות אותו ומשקמות את המבנה הפנימי הפגום של השערות. היום כאשר התפיסה השולטת היא שגם טיפולי יופי וטיפולים לשיער צריכים להיות טיפולים בריאים ולא מזיקים, פחות ופחות נשים עושות החלקות לשיער שמזיקות לשיער, ויותר ויותר נשים נוטות להשתמש בטיפולי החלקות לשיער ששייכים לעידן החדש. היום החלקות לשיער מתפתחות במעבדות מחקר ופיתוח שבהן מפתחים כל הזמן טיפולי שיער חדשניים המשלבים ידע מתקדם עם טכנולוגיה מתקדמת. החלקות לשיער מהעידן החדש יש להן יתרונות רבים.

שיקום שיער - המרכז לשיקום שיער - עיר השיער - הייר סיטי

• החלקות לשיער מהעידן המודרני הן החלקות שמעניקות לאישה מראה חדש של שיער חלק לאורך זמן ולא למשך שבוע או שבועיים, החלקות לשיער כמו החלקה יפנית או החלקה ברזילאית מחזיקות מעמד מספר חודשים , ומשחררות את האישה מהשימוש המתסכל במכשיר הפאן שמזיק לשיער.
• החלקות לשיער מהעידן החדש מצליחות לתפוס 2 ציפורים במכה הן גם מעניקות לאישה שיער חלק וישר וגם משקמות את המבנה הפגום של השיער ומטפחות אותו.
• החלקות לשיער מהעידן החדש הן החלקות ללא תופעות לוואי וללא כאבים כלשהם, במהלך טיפול של החלקות לשיער  המטופל לא סובל כלל מכאבים.

כל אותן נשים שמעונינות לשמור על מראה צעיר ובריא, ואשר נמנעות מלבצע טיפולי יופי או טיפולי שיער מזיקים, יכולות היום לקבל טיפולים של החלקות לשיער כמו החלקה יפנית, או החלקה ברזילאית או החלקה טבעית . מי שמעוניינת לקבל טיפול כלשהו של החלקת שיער מהעידן המודרני צריכה לגשת אל מעצבי השיער המובילים בתחום ולא להסתפק במעצב שיער חובבני ולא מקצועי. מרכז הקליאופטרה  הוא מרכז לטיפולי שיער חדשניים אשר נחשב למרכז מוביל שכולל צוות מקצועי מהשורה הראשונה. במרכז הקליאופטרה ניתן לקבל מגוון רחב של טיפולי החלקות לשיער, הארכות שיער ותוספות שיער.
במרכז הקליאופטרה ישנו צוות מקצועי ומיומן שיש לו נסיון רב בטיפולי השיער החדשניים. אז אם החלטתן להעניק לשיערכן טיפול של החלקת שיער הרי שמרכז הקליאופטרה הוא המקום הטוב ביותר והמקצועי ביותר לבצע בו את הטיפול.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל