מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

החלקה צרפתית

היישר מפריז: החלקה צרפתית  haircity
סקרים מגלים כי שלוש מכל ארבע נשים בישראל מעוניינות בשיער חלק ושופע. הטבע, לעומת זאת, שונה. רובנו לא נולדנו עם השיער החלומי אליו אנו שואפות, ותלתלים מעטרים את פניהן של נשים רבות בארץ ואף בעולם. הבשורה המשמחת היא, כי הטכנולוגיה לצידנו. החלקה צרפתית, שיטת החלקת שיער חדשה ומהפכנית נחתה בישראל לא מזמן היישר מפריז, ממחוזות היופי והאסתטיקה. החלקה צרפתית היא שיטה שמביאה אלינו ענקית טיפוח השיער  לוריאל פריס. מדובר בטכנולוגיה ייחודית  המגנה ואף שומרת על השיער לאורך זמן ומשיגה תוצאות מעולות בעלות מראה טבעי  ויפה. התוצאות מעולות, גם לאלו מאיתנו אשר תמיד שאפו לשיער חלק אך לא האמינו שהדבר אפשרי בהתחשב בסוג שיערן. למי מתאימה החלקה צרפתית? למעשה, כמעט לכל אחת.
 

 

ההחלקה מועשרת  במינרלים ושמנים המגנים על השיער ומעניקים לו לחות וברק מיוחדים. הטכנולוגיה המיושמת בשיטה זו מאפשרת שיער בריא ומלא ברק ללא כל  צורך בסידור השיער בכל בוקר מחדש. החלקה צרפתית מבוצעת על קבוצות קטנות של שיער בכל פעם, ונמשכת לכל אורכו של השיער. על ידי מגהץ השיער מתקבל מגע של משי ומראה חלק ויפה. תוצאות החלקה יפנית נשמרות לתקופה של כחצי שנה. לאחר תקופה זו ניתן לבצע טיפול מחודש על השיער שצמח בלבד. קליאופטרה סנטר הוא מרכז של מעצבי שיער מובילים אשר מבצעים החלקות שיער מסוגים שונים. בקליאופטרה סנטר מומחי שיער אשר ישמחו להעניק לך טיפים טובים ומועילים בין אם את מבצעת את ההחלקה ובין אם לא. אם את מעוניינת להתייעץ עם מומחים ולברר את טיב שיערך ואיזו החלקה מומלצת לו בדיוק, כדאי ליצור קשר עם מומחי קליאופטרה סנטר. צוות מעצבי השיער מנוסה בכל סוגי השיער, ולקוחות המרכז מגיעות מכל הארץ על מנת ליהנות מטיפול מקצועי באמת,  ולהרגיש שהן בידיים טובות.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל