מפת האתר דף הבית | אודות | החלקה טבעית ומוצרים | צור קשר
 

החלקה לשיער

haircity  

נשים ונערות רבות, ש"נאבקות" עם שיערן יום יום כדי לסדר אותו ולהביאו לצורה הרצויה להן, מחליטות לבסוף לבצע החלקה לשיער שלהן ולפתור את בעיותיהן אחת ולתמיד. למי ששיערה חלק באופן טבעי קשה להבין זאת – הרי הטיפול בשיער הוא כה פשוט! אך כל מי ששיערה מקורזל, קשה, קופצני, מתולתל ו"מסרב" בכל תוקף לכל סירוק וסידור, החלקה לשיער היא פתרון מעולה. החלקה לשיער כשמה כן היא – מביאה את השיער, מתולתל או מקורזל ככל שיהיה, למצב שבו חושקות רוב הנשים: שיער חלק ואופנתי שנופל בחופשיות, מתבדר ברוח, נעים למגע וקל לסידור. כאן יש להבחין היטב בין החלקה לשיער שנעשית כפעולה יום-יומית, שתוצאתה תלויה מאוד במצבו הראשוני של השיער, לבין החלקה לשיער שנעשית בצורה מקצועית במכון או במספרה שמתמחים בכך ושמשנה את מצבו של השיער באופן קבוע.

שיקום שיער - המרכז לשיקום שיער - עיר השיער - הייר סיטי

קיימים סוגים שונים של תהליכי החלקה לשיער – החלקה יפנית (הפופולרית ביותר), החלקה צרפתית, החלקה ברזילאית, החלקת קליאופטרה (או סברה) ועוד. רוב סוגי ההחלקות נעשים בצורה דומה: ניקוי יסודי של השיער, מריחתו בחומר שחודר לשערה ומרכך את מבנה, "גיהוץ" השיער באמצעות מיישר קרמי שמביא אותו למצב ישר וחלק, ולבסוף שטיפה של החומרים וקיבוע המצב החדש באמצעות חומרי הזנה. ההבדל המרכזי בין תהליך החלקה לשיער זה או אחר נעוץ באופי החומרים שבו משתמשים ובשם היצרן שלהם (יוקו, קוואנטום, לוריאל וכו').

החלקה לשיער בשיטת "קליאופטרה" (או "סברה") נעשית בדרך שונה – זו החלקה לשיער שמשתמשת בחומרים טבעיים בלבד, אורכת זמן רב וגם צובעת את השיער בצבע שחור-פחם מבריק. במרכז הירושלמי הגדול והמפואר "מרכז הקליאופטרה", מומחים מן השורה הראשונה שעברו השתלמויות והסמכה בסוגים השונים של החלקה לשיער ימליצו לכל אישה מה שיטת ההחלקה המתאימה לה ביותר ויבצעו את ההחלקה לשביעות רצונה המלאה.

חדשות קליאופטרה

ברוכים הבאים לרשת היירסיטי - מרכז הקליאופטרה החלקה יפנית. תוספות שיער. הפורטל המוביל בנושא הדמיית שיער לגברים, טשטוש צלקות, תוספות שיער. מילוי שיער לנשים וגברים. הלחמות שיער. החלקה יפנית, החלקת קראטין החלקה טבעית קליאופטרה. הלחמת שיער בקראטין מבצע לחודש פברואר 2017 מילוי שיער 100% טבעי 50 יח' ב- 1,999 ₪ סניפים: ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, גבעתיים, באר שבע לפרטים: 03-5505501 מרכז הזמנות ארציהדמיית שיער לגברים החל מ- 899 ₪ לאזור לחודש פברואר 2017

הלחמות שיער
שיער פגום 2489*
מרכז להחלקת שיער
החלקת שיער סברה
סברה החלקה
החלקה צרפתית
עיצוב שיער
השלמות שיער השלמה לשיער
תוספות שיער
איפור כלה וערב | HairCity
הלחמת שיער
פאות
השלמת שיער
החלקה לשיער
שזירת שיער
תוספות שיער מרכז הקלאופטרה
החלקת יוקו סיסטם
החלקה יפנית יוקו סיסטם
מחליק קראמי
קלאופטרה החלקת שיער
מילוי שיער דליל
החלקה טבעית
שיער מפוצל
החלקות לשיער
החלקת קליאופטרה
עיבוי לשיער
הוספות שיער בירושלים
הארכות לשיער
טריכוטילומניה תלישת בשיער כרונית
החלקה ברזילאית bkt
מומחים להחלקה יפנית
החלקה בשיער
מומחים להחלקה ברזילאית
מילוי לשיער דליל